Głosujemy na Projekty nr. 97 i 155 OBO.

Kochani.
Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Projekt 97 – TEMATYCZNY- LOTNICZY – PLAC ZABAW DLA DZIECI NA LOTNISKU OLSZTYN- DAJTKI jest projektem zgłoszonym przez Aeroklub. Zatem głosujmy na niego. My, Nasi Najbliżsi, Znajomi i wszyscy Ci którym temat lotniska jest bliski. Ten plac zabaw potrzebny jest Olsztyniakom i Ich Pociechom.
Jak głosować?
Wystarczy wejść na stronę : https://glosujobo.olsztyn.eu/ i wybrać „Kliknij aby zagłosować”. Następnie wybrać „Projekty Osiedlowe”, otworzyć Projekt 97 i zagłosować. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy.

Naszym drugim projektem jest Projekt 155 – PODNIEBNY OLSZTYN – ODLOTOWA PROMOCJA MIASTA. Sposób głosowania jak powyżej.

Zatem głosujmy.

Jacek Stawowczyk – Dyrektor AWM w Olsztynie.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Budujemy nowy hangar

Z przyjemnością informujemy o przedsięwzięciu rozwojowym naszego Aeroklubu.  Zarząd AWM oraz P...

Nowy szybowiec w AWM !

Z radością informujemy członków naszego Stowarzyszenia, że dzisiaj nasza flota szybowcowa wzbog...

Zapro na ognicho

Zapraszamy na wspólne ognisko. Kiełbaski i rarytaski zapewnione. Członki i członkinie AWM przyb...

  W tym wyjątkowym świątecznym okresie pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia...