Głosujemy na Projekty nr. 97 i 155 OBO.

Kochani.
Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Projekt 97 – TEMATYCZNY- LOTNICZY – PLAC ZABAW DLA DZIECI NA LOTNISKU OLSZTYN- DAJTKI jest projektem zgłoszonym przez Aeroklub. Zatem głosujmy na niego. My, Nasi Najbliżsi, Znajomi i wszyscy Ci którym temat lotniska jest bliski. Ten plac zabaw potrzebny jest Olsztyniakom i Ich Pociechom.
Jak głosować?
Wystarczy wejść na stronę : https://glosujobo.olsztyn.eu/ i wybrać „Kliknij aby zagłosować”. Następnie wybrać „Projekty Osiedlowe”, otworzyć Projekt 97 i zagłosować. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy.

Naszym drugim projektem jest Projekt 155 – PODNIEBNY OLSZTYN – ODLOTOWA PROMOCJA MIASTA. Sposób głosowania jak powyżej.

Zatem głosujmy.

Jacek Stawowczyk – Dyrektor AWM w Olsztynie.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Learn before flight

Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu szkoleniowo-towarzyskim z informatorem FIS WARSZAWA, Zbyszkie...

Halo, halo

Warunki meteorologiczne znakomite więc latamy. Dzielimy się ładnymi obrazami halo :) ...

Modlin-Dajtki

Jeden z naszych szkolnych Diamond`ów wrócił dziś po pracach obsługowych z Modlina. Niby nic, z...