Lista szkoleń

ATO 156 Aeroklub Warmińsko-Mazurski

• Szkolenie teoretyczne (stacjonarne i korespondencyjne) i praktyczne (modułowe) do licencji pilota samolotowego turystycznego - PPL(A)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne i korespondencyjne) i praktyczne (modułowe) do licencji pilota samolotowego zawodowego - CPL(A)
  • Szkolenie teoretyczne (scajonarne i korespondencyjne) i praktyczne (modułowe) do licencji pilota samolotowego rekreacyjnego - LAPL(A)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia na klasę samolotów jednosilnikowych, tłokowych, lądowych SEP(L)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia VFR NOC
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne i korespondencyjne) i praktyczne (modułowe) do licencji pilota szybowcowego - SPL. Rodzaj startu: za samolotem holującym, za wyciągarką
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne i korespondencyjne) i praktyczne (modułowe_ do uzyskania licencji pilota szybowcowego rekreacyjnego LAPL(S). Rodzaj startu: za samolotem holującym, za wyciągarką
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia na klasę motoszybowców turystycznych - TMG do licencji samolotowych
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia na klasę motoszybowców turystycznych - TMG do licencji szybowcowych
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia instruktora na motoszybowiec turystyczny FI(TMG)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia instruktora samolotowego - FI(A)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia instruktora szybowcowego - FI(S)
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia holowanie banerów
  • Szkolenie teoretyczne (stacjonarne) i praktyczne (modułowe) do uzyskania uprawnienia holowanie szybowców
  • Szkolenie do świadectwa kwalifikacji pilota statku powietrznego o maksymalnej masie startowej (MTOM) do 495 kg - UACP z uprawnieniem do pilotowania samolotów ultralekkich lądowych UAP(L)
  • Szkolenie do świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego - PJ
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień klasy wyszkolenia B - PJ(B)
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień klasy wyszkolenia C - PJ(C)
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień klasy wyszkolenia D - PJ(D)
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień do wykonywania skoków z pasażerem - TANDEM
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień instruktora (PJ) - INS
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień instruktora szkolenia metodą na linę - INS(SL)
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień instruktora szkolenia metodą AFF - INS(AFF)
  • Szkolenie do uzyskania uprawnień instruktora (TANDEM) - INS(TANDEM)

Szkolenia samolotowe

Bogdan Kozłowski