Wyciągarka na sprzedaż

Zarząd Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie ogłasza chęć sprzedaży wyciągarki szybowcowej 2-bębnowej typu ZWS-01 produkcji polskiej, PZPL Mielec (1990 rok) z silnikiem Leyland SW-680 turbo. Wyciągarka po modernizacji układu wyciągowego przez firmę MOTO-HURT S.A. z Ropczyc (zmiana z 4 bębnów na 2, lina stalowa ). W komplecie kilkanaście kamieni do układacza plus spadochronik (2 sezony) oraz 2 x 1000 m liny stalowej TOST ( latane 2 i 3 sezony). Stan techniczny – bardzo dobry, wyciągarka w ciągłym użytkowaniu.
Dodatkowo w cenie ściągarka szybowcowa ZSS-01 produkcji polskiej PZPL Mielec (1990 rok).
Cena: 77 tyś zł. plus należny podatek VAT.
Kontakt: j.stawowczyk@aeroklub,olsztyn.pl oraz biuro@aeroklub.olsztyn.pl.
Zapraszamy.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Learn before flight

Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu szkoleniowo-towarzyskim z informatorem FIS WARSZAWA, Zbyszkie...

Halo, halo

Warunki meteorologiczne znakomite więc latamy. Dzielimy się ładnymi obrazami halo :) ...

Modlin-Dajtki

Jeden z naszych szkolnych Diamond`ów wrócił dziś po pracach obsługowych z Modlina. Niby nic, z...