Szkolenie z zasad udzielania pomocy przedmedycznej – zapraszamy.

 

Zapraszamy na szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, prowadzone w sposób inny, niż te, na którym do tej pory pewnie byliście. Nie będziemy siedzieć w ławce i notować „30/2”, „999” itp. Wychodzimy w teren i ratujemy, działamy, reagujemy dynamicznie na zmianę stanu poszkodowanego. Realne pozoracje medyczne, charakteryzacja ran, prawdziwi (żywi) pozoranci. Po to, by w prawdziwej sytuacji działać pewnie i faktycznie pomóc poszkodowanemu lub uratować mu życie.
Z wiedzą na ten temat jest jak z polisą ubezpieczeniową, lepiej ją mieć jak najlepszą, ale lepiej nigdy z niej nie skorzystać… Każdemu z nas, niezależnie od profesji, hobby, sposobu życia, w domu, w pracy, na ulicy, gdziekolwiek może nadarzyć się okazja do uratowania życia lub zdrowia innej osobie. Owracanie głowy, czy nagrywanie filmików na portale społecznościowe tego nie zrobi. Tylko pomoc udzielona we właściwy sposób, może uratowac  życie człowieka i zapewnić poprawę sytuacji do przyjazdu profesjonalistów.
Szkolenie prowadzi ekipa Ready2Rescue, profesjonaliści w tej dziedzinie. To Ludzie  na co dzień pracujący  jako ratownicy, ciągle podnoszący swoją wiedzę i uczestniczący w szeregu zawodach, sympozjach i innych wydarzeniach z tym związanych. Reasumując – to Zawodowcy i Pasjonaci.

Liczba osób w jednej turze szkolenia jest limitowana do maksymalnie 12, choc grupa optymalna to osób 10.

 Rejestracja i zapisy – Wojtek +48515188285, e-mail: kontakt@ready2rescue.pl

Cena szkolenia: 150 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Szczegóły: Autor pomysłu i Organizator Michał Szanter.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Learn before flight

Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu szkoleniowo-towarzyskim z informatorem FIS WARSZAWA, Zbyszkie...

Halo, halo

Warunki meteorologiczne znakomite więc latamy. Dzielimy się ładnymi obrazami halo :) ...

Modlin-Dajtki

Jeden z naszych szkolnych Diamond`ów wrócił dziś po pracach obsługowych z Modlina. Niby nic, z...