Szkolenie FIS

Zapraszamy na spotkanie z pracownikiem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Zbigniewem Dymkiem.

Ze Zbyszkiem łączy nas długoletnia znajomość i bardzo dobre relacje. W ubiegłych latach pomagał nam organizować wyjazdy – wycieczki do siedziby PAŻP-u na Okęciu. Odwiedzaliśmy pomieszczenia operacyjne kontrolerów i informatorów FIS. Uczestniczyliśmy w spotkaniach mających charakter szkoleń. Wielu z nas pomogło lepiej zrozumieć pracę służb ruchu lotniczego co przełożyło się wprost na lepsze rozumienie własnej roli,
roli odpowiedzialnego i pewnego siebie uczestnika ruchu. Zarówno uczniowie-piloci jak i piloci licencjonowani oceniali te spotkania jako bardzo przydatne
i ciekawe.

W czasie gdy w Ukrainie toczy się wojna nasza wizyta na wieży lotniska Chopina niestety nie jest możliwa. Dziś organizujemy więc takie spotkanie
w siedzibie AWM. Naszym szkoleniowcem będzie Zbyszek Dymek. Gorąco ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych.
Prosimy o przygotowanie pytań, interesujących zagadnień z obszaru tworzenia i wykorzystania struktur przestrzeni powietrznej, przepisów, korespondencji, lotów dronów, w tym operacji autonomicznych, słowem wszystkiego co nas interesuje. Zbyszek jest do naszej dyspozycji.

Sobota, 03 lutego, 09:30 w siedzibie AWM.
Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

AWM

Uaktualnienie wpisu w związku z pytaniami jakie otrzymujemy:

Szkolenie nieodpłatne i bez konieczności wcześniejszego zgłaszania obecności.
Mile widziani piloci spoza AWM – to oczywiste! 🙂

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Bez tytułu …

Jakby były wątpliwości które lotnisko jest najpiękniejsze :) zdjęcie dzięki uprzejmości Dom...