puchacz

Szkolenie szybowcowe

Ty również możesz zostać pilotem! Marzysz o podniebnej przygodzie? Chcesz spróbować swoich sił w lataniu szybowcowym? Uwierz, to łatwiejsze niż myślisz. Przyjdź i lataj z nami!

Aeroklub Warmińsko – Mazurski, rozpoczyna nabór kandydatów na kurs szybowcowy! W nadchodzące zimowe weekendy prowadzić będziemy zajęcia teoretyczne, by wraz z nadejściem wiosny rozpocząć naukę praktycznego latania.

Podstawowy Kurs Szybowcowy składa się z dwóch etapów. Części teoretycznej, organizowanej w czasie dogodnym dla słuchaczy, oraz części praktycznej. Część szkolenia praktycznego to 70 lotów przy starcie za wyciągarką, podczas których nauczymy Was bezpiecznego wykonywania lotu po prostej, zakrętów, startów i lądowań, a także postępowania na wypadek przypadków szczególnych.

Dołącz do nas i podziwiaj widoki okiem ptaka, czerp niekwestionowaną przyjemność jaką daje latanie. Korzystaj z możliwości bezpiecznego poznania praw natury oraz możliwości ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Pomogą w tym – doświadczona kadra instruktorska oraz warunki sprzętowe jednego z najlepszych w Polsce Ośrodków Szkolenia Lotniczego, jakim jest Aeroklub Warmińsko – Mazurski.

Wszystkie osoby które zdecydują się i powołają na to ogłoszenie do dnia 31.01.2016 r. skorzystają z bardzo korzystnej oferty cenowej:

Szkolenie teoretyczne: 700 zł. (cena w sezonie 850 zł.). W tym wypadku szkolony zaczyna teorię już zimą, a opłatę za szkolenie praktyczne może dokonać w chwili jego rozpoczęcia wiosną. (możliwy indywidualnie uzgodniony inny termin)

Do dnia 31.01.2016 r. łączna opłata za szkolenie teoretyczne i praktyczne to kwota 4000 zł.

W sezonie, bez skorzystania z proponowanej świąteczno – noworocznej promocji cena szkolenia szybowcowego to 4550zł. Składa się na nią kwota 850zł. (kurs teoretyczny) oraz 3700 zł. (kurs praktyczny).

Masz więcej pytań? Dzwoń, pisz!

Tel: 795-186-322

szybowce@aeroklub.olsztyn.pl

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Bez tytułu …

Jakby były wątpliwości które lotnisko jest najpiękniejsze :) zdjęcie dzięki uprzejmości Dom...