160902150739 0001

Stefan Knapp – „Kwadratowe słońce”.

 

Chciałbym wszystkim Członkom oraz Sympatykom Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego, przekazać bardzo dobrą jak sądzę informację.  Nakładem Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, przy nieocenionej współpracy Klubu Seniorów Lotnictwa oraz grupy Sympatyków, ukaże się książka autorstwa, artysty plastyka, malarza, rzeźbiarza oraz pilota czasu II wojny światowej – Stefana Knappa – „Kwadratowe słońce”. Jej wydanie, zbieżne z 70 tą rocznicą powstania AWM w Olsztynie, było możliwe dzięki finansowemu wsparciu Prezydenta miasta Olsztyna, w ramach zadania publicznego „Organizacja ważnych wydarzeń kulturalnych – Zapomniany czy nieznany? Stefan Knapp autor charakterystycznej rzeźby w Olsztynie”. Premiera książki zaplanowana w dniu 12 października b.r. w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną zgodę Małżonki i Syna Nieżyjącego Stefana Knappa na publikację wspomnianej książki. O szczegółach premiery – wkrótce.

 

 

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Learn before flight

Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu szkoleniowo-towarzyskim z informatorem FIS WARSZAWA, Zbyszkie...

Halo, halo

Warunki meteorologiczne znakomite więc latamy. Dzielimy się ładnymi obrazami halo :) ...

Modlin-Dajtki

Jeden z naszych szkolnych Diamond`ów wrócił dziś po pracach obsługowych z Modlina. Niby nic, z...