Historyczne 1000 km ze startu z Olsztyna – Bogdan Dorożko!!!

Bogdan „Mały” Dorożko po szczęśliwym ladowaniu 3 czerwca 2016 roku.

 

Startując, na szybowcu ASG-29E 18m „29L”, w dniu 3 czerwca 2016 roku z lotniska EPOD Bogdan Dorożko rozpoczął następny rozdział w bogatej historii Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Po Krzyśku Łuniewskim który jako pierwszy Członek naszego Klubu obleciał 1000 km ( w Afryce), Bogdan jako pierwszy „zaliczył” niebotyczne 1000 kilometrów startując z naszego lotniska,  przy wykorzystaniu do startu naszego poczciwego Jaka 12A SP-ABC. (holujacy – Bartłomiej Ledwon). Szczegóły rekordowego lotu : http://www.crosscountry.aero/flight/view/9509

Wielkie gratulacje Bogdan!!!!.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Bez tytułu …

Jakby były wątpliwości które lotnisko jest najpiękniejsze :) zdjęcie dzięki uprzejmości Dom...