images Rotary

13-ta Rotariańska Majówka Lotnicza – informacje dodatkowe.

Tradycyjnie w miesiącu maju, Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie organizują, kolejną XIII-tą już Rotariańską Majówkę Lotniczą. Majówka odbędzie się 21 maja 2017 r. w godzinach 10.00-18.00.

Impreza zwyczajowo ma charakter rodzinnego pikniku, organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu. Program majówki przepełniony jest licznymi atrakcjami które co roku przyciągają na lotnisko w Dajtkach tysiące osób. Bieżąca działalność lotnicza aeroklubu, prezentacje służb, program artystyczny na dużej scenie, animacje dla najmłodszych to tylko część oferty przygotowanej przez Organizatorów.

Rotariańska Majówka Lotnicza to wydarzenie które na stałe wpisało się w kalendarz największych rodzinnych imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Majówka to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność klubu Rotary Olsztyn. W tym roku całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc potrzebującym dzieciom z naszego regionu.

Brać lotniczą, zapraszamy serdecznie do udziału w Majówce. Nie przewidujemy wyłączania z działalności lotniczej pasów startowych lotniska EPOD. Zainteresowanych przylotem, prosimy o zapoznanie się z NOTAM dla EPOD na dzień 21 maja 2016 roku.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy w imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Bez tytułu …

Jakby były wątpliwości które lotnisko jest najpiękniejsze :) zdjęcie dzięki uprzejmości Dom...