images Rotary

12 Rotariańska Majówka Lotnicza – EPOD 22 maja 2016 roku

 

12 Rotariańska Majówka Lotnicza

Tradycyjnie w miesiącu maju, Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie organizują, kolejną  XII-tą już Rotariańską Majówkę Lotniczą. Majówka odbędzie się 22 maja 2016 r. w godzinach 10.00-18.00.
Impreza zwyczajowo ma charakter rodzinnego pikniku, organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu. Program majówki przepełniony jest licznymi atrakcjami które co roku przyciągają na lotnisko w Dajtkach tysiące osób. Bieżąca działalność lotnicza aeroklubu, prezentacje służb, program artystyczny na dużej scenie, animacje dla najmłodszych to tylko część oferty przygotowanej przez Organizatorów.
Rotariańska Majówka Lotnicza to wydarzenie które na stałe wpisało się w kalendarz największych rodzinnych imprez rekreacyjnych w Olsztynie.
Majówka to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność klubu Rotary Olsztyn. W tym roku całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc potrzebującym dzieciom z naszego regionu.

Brać lotniczą, zapraszamy serdecznie do udziału w Majówce. Nie przewidujemy wyłączania z działalności lotniczej pasów startowych lotniska EPOD. Zainteresowanych przylotem, prosimy o zapoznanie się z NOTAM dla EPOD na dzień 22 maja 2016 roku.
Raz jeszcze serdecznie zapraszamy w imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Nowa TRA nad Dajtkami

Otrzymaliśmy z PAŻP-u pismo potwierdzające wydzielenie strefy TRA 326. Jest to strefa na potrzeb...