70 lat

Najserdeczniejsze życzenia z okazji ukończenia 70 lat AWM

Dokładnie 70 lat temu, w jednej z sal ówczesnego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyło się pierwsze, założycielskie spotkanie ludzi lotnictwa. W wyniku tego spotkania powstał Aeroklub Olsztyński. Właśnie dlatego w dniu dzisiejszym, już jako Aeroklub Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, świętujemy 70 cio lecie swjego istnienia. 70 lat – to tak naprawdę 3 pokolenia. W tym czasie lotnisko w olsztyńskich Dajtkach było i jest nadal drugim domem dla wielu z nas. Z okazji okręgłego Jubileuszu, wszystkim Członkom Aeroklubu, Seniorom Lotnictwa oraz sympatykom podniebnych przygód, w imieniu Zarządu Aerokubu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, a także Pracowników Klubu składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Pamiętajcie, iż zawsze  jesteście „u Siebie”. Spełniajcie swe pasje przez następne 70 lat, cieszcie się „podniebną wolnością”, relaksujcie i spełniajcie marzenia. A wszystkich tych którzy na razie nieśmiało spoglądają w stronę Klubu i nieba – zapraszam. Pamiętajmy wszyscy, że jesteśmy tylko, ale i aż,  ważnym „Przechodniem” na EPOD i w AWM. 

Raz jeszcze wszystkiego najlepszego.

Jacek Stawowczyk – Dyrektor Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Budujemy nowy hangar

Z przyjemnością informujemy o przedsięwzięciu rozwojowym naszego Aeroklubu.  Zarząd AWM oraz P...

Nowy szybowiec w AWM !

Z radością informujemy członków naszego Stowarzyszenia, że dzisiaj nasza flota szybowcowa wzbog...

Zapro na ognicho

Zapraszamy na wspólne ognisko. Kiełbaski i rarytaski zapewnione. Członki i członkinie AWM przyb...

  W tym wyjątkowym świątecznym okresie pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia...